Hakkımızda

BGUTOURS HAKKINDA BİLGİ EDİNİN..

Adres:

Cumhuriyet Mah. Zafer Sk. 19/A Nilüfer – Bursa,Türkiye

Çalışma Saatleri

Haftaiçi 09:00 – 18:00 / Pazar – Kapalı

İletişim:

+90 224 453 22 38
+90 533 084 53 53

“Herşey Seninle Başlar”

Vizyonumuz; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güven ve saygınlığı temsil eden, çalışanlarımız ile bütünleşmiş, sektörümüzde ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet veren bir marka olmaktır.

Misyonumuz; müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, huzur dolu seyahatler ve konaklama gerçekleştirmelerini sağlayabilmektir.

Temel Değerlerimiz;

*Tüm müşterilerimiz bizim dostlarımız ve misafirlerimizdir,
*Önce insan,
*Sorumluluk,
*Dürüstlük,
*Güven,
*Güleryüzlülük,
*Dinamizm,
*Huzur,

Biz Kimiz ?

“Herşey seninle başlar” sloganıyla 2001 yılından beri hayali kurulan, sektörümüzde 30 yıllık deneyime sahip olan ve işinde en iyisi olduğuna inanan, profesyonel bir kadro ile yaratmış olduğumuz bir markayız.

Dostlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacıyla Türkiye’nin en iyilerini ve seçebileceğiniz destinasyonlarda en kaliteli hizmeti verebilecek operatörlerini kendimize partner edindik. Avrupa programlarında sizleri Prontotour güvencesiyle, Mısır ve Uzakdoğu programlarında sizi dünyanın en büyük 3. tur operatörü Teztour ile, kişiye özel yurtdışı programlarınızda ise Vip Tur tecrübesiyle buluşturmak istiyoruz.

Yurtiçi tatil ve seyahat organizasyonlarında ise Türkiye’nin en iyileri olan Tatil.com, Mika Tur, Anı Tur ve yine Tez Tur ile gitmek istediğiniz noktada en kaliteli operasyonu yapan operatör ekibimiz tarafından sizlere önerilecektir.

Kurumsal hizmetler departmanımız ise şirketinizin seyahat ihtiyaçları konusunda tamamen uzman ve şirket misafirlerimizin kendiklerini evlerinde hissetmeleri için hizmetinizdedir.

Tüm dünya üzerinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde kurulmuş sistemimiz içerisinde;

230.000 otel ve konaklama tesisi,

797 içhat-dışhat ve low cost taşıyıcı ile havayolu biletleri

25.000 şehir, 175′den fazla ülkede de 550 bölgesel veya uluslar arası firma ile Rent a car hizmeti.