1.GÜN

İstanbul – Trabzon – Batum
Değerli misafirlerimiz sabah 08.30 Atatürk Havalimanı iç hatlar gidiş terminalindeki uçuşumuza yetişebilmek için saat 04:00’te FSM Akuğur Market ve 04:30’da Atatürk Stadyumu C Kapısı önünden hareketle, Onur Havayolları kontuarında buluşarak Check-in işlemlerimizin ardından 10.00 Onur Air Havayollarına ait İstanbul-Trabzon uçağı ile turumuza başlıyoruz. (Uçak saatlerinde oluşabilecek Rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir.) Saat 11.40 civarında Trabzon’a iniyoruz. Havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek turumuza başlıyoruz. İlk olarak öğle yemeğimizi almak için Fırtına Vadisi’ne gidiyoruz. Fırtına vadisinin üzerinde muhteşem yeşil ve dere manzarası eşliğinde alınan yemeğin ardından Batum’a doğru hareket ediyoruz.

ÖNEMLİ UYARI      : Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Batum’a girişler sadece üzerinde T.C. Kimlik Numarası yazan nüfus cüzdanları ve Pasaport ile gerçekleşebilmektedir. Ehliyet ile giriş yapılamaz. T.C. Vatandaşı olmayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin sorumluluğu kendilerine aittir. Resimsiz ve yıpranmış kimlikler geçiş izni alamamaktadır. 16 TL olan çıkış ücreti misafir tarafından ödenir. Ailesi ile birlikte (Anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için noterden onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir. Ayrıca Batum’a geçiş yapacak 18 yaş altı (Bebek dahi olsa) misafirlerimizin kimliklerinde resim bulunması gerekmektedir.

Batum’a giriş işlemlerimizin ardından panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeğimizi almak için dışarı çıkıyoruz. (Ekstra) yemeğin ardından kısa bir gece yürüyüşü yapıyoruz ve otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde yapılacaktır.

Sabah Kahvaltısı   : Yolda alınacak olup ekstradır.
Öğle Yemeği         : Bölge’de Menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği      : Otelde alınacak olup ücrete dahildir.

2.GÜN

Tam Gün Serbest Zaman

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için tüm gün serbest zaman veriyoruz.

3.GÜN

Gonio Kalesi – Medea Heykeli – Avrupa Meydanı – Piazza Meydanı Batum – Trabzon – İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, turumuza başlıyoruz. Tarihi Orta Camii, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli’ni, Batum Limanını ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı’nda gezinti yaptıktan sonra Bayburt’tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri’ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü’nü göreceğiz. Sonrasında Gonio – Apsaros Kalesi’ni panoramik olarak gördükten sonra Sarp sınır kapısından geçerek Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. Trabzon Havaalanından Onur Air Havayollarına ait İstanbul-Trabzon-İstanbul uçağı ile İstanbul’a geliyoruz. Buradan BGU TOURS aracı bizi alarak Bursa Kent merkezinde Atatürk Stadyumu ve FSM Akuğur Market yanında bırakarak bir dahaki organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı   : Otelde alınacak olup ücrete dahildir..
Öğle Yemeği         : Bölge’de Menü olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği      : Yolda (extra)

Çok yakında..