Diş sağlığı konusundaki faaliyetlerimiz, anlaşmalı olduğumuz, uluslararası standartlara uygun her türlü hijyen ve sterilizasyon kuralına titizlikle uyan, kendi alanında uzman ve konusunda aranan hekimlerin başkanlığında ekiplerle sürmektedir.

Bir taraftan hastanın her türlü tetkikini yaparak hastaya en uygun tedavi yolunu öneren, tıp ilke ve ahlakına sıkı sıkıya bağlı hekimlerimizin oluşturdukları tedavi programları, uluslararası kabul gören tıbbi müdahale ve tedavi yöntemleriyle siz hastalarımızın sağlığına kavuşması için organize olmuş bir ekiple sizlere hizmet sunmaktayız.

Ve Sizler ediyoruz ki; BGU TOURS Güvencesi, kalitesi ve farkıyla, nice sağlıklı günlere…

Prosedür;

 • Hasta Talebinin alınması
 • Hasta talebinin diş hekimine iletilmesi,
 • Hastalıkla ilgili şikayetlerin hekim tarafından bilinmesiyle birlikte (Yabancı hastalar için özellikle Hasta Takip Sistemi olan ülkelerdeki hastalardan), Hasta Takip Sistemindeki bilgilerin tedarik edilmesi ve gerekli olan tahlil ve filmlerin talep edilmesi,
 • Talep edilen bilgi ve belgelerin Hekime sunulması ve hekimin göstereceği tedavi yönteminin ayrıntılarıyla hastaya bildirilmesi,
 • Hastaya uygulanacak tedavi bildirildikten sonra bu tedavinin hasta tarafından kabul edilmesi halinde;
 • Tedavi ve ulaşım, konaklama, transfer vb her türlü hizmeti içeren kişiye özel tedavi süreç paketinin hem içerik olarak hem de hastaya maliyet olarak sunulması,
 • Hasta tarafından kabul edilen kişiye özel tedavi ve turizm hizmetleri ile ilgili ön ödemenin alınarak hekim tarafından randevu verilmesi,
 • Randevuya istinaden hasta tarafından gerekli yasal girişimlerin yapılması, (sosyal güvenlik sistemi tarafından ödemesi yapılacak olan hastaların, bu süreçlerle ilgili ön tahlillerinin tamamlanarak yine hasta tarafından sosyal güvenlik sisteminden onay alınması (Yabancı hastalar için; pasaport, vize, uçak bileti vb) gerekli olan her türlü hazırlığın yapılarak BGU TOURS’ta ilgili kişiye bilgi verilerek her türlü konaklama, transfer, (Yabancı hastalar için tercümanlık), şehir turu vb hazırlıklarının tamamlanması için gerekli zeminin hazırlanması.
 • BGU TOURS tarafından hazırlanan pakete uygun olarak belirlenen tarih ve saatte hastanın havaalanından alınmasıyla prosedür başlamış olacaktır.
 • Hastanın Havaalanından alınması, otele yerleştirilmesi, ilk muayeneye götürülerek (Yabancı hastalar için orada tercüme hizmeti), oradan alınarak tekrar otele yerleştirilmesi, hekimin vereceği tedavi sürecine göre oluşturulmuş olan şehir turu, gezi, konaklama, gibi hizmetler zamanında ve taahhüt edilen şekilde BGU TOURS tarafından getirilerek, hekime ve sağlık merkezine gidiş gelişler, yine BGU TOURS tarafından sağlanacaktır.
 • Tedavi süresince refakat edilen ve rehberliği yapılan hasta, hekimin tedaviyi bitirmesiyle birlikte uçuş tarih ve saatine uygun olarak otelinden alınarak yine havaalanından ülkesine uğurlanmaktadır.
 • Daha sonra oluşacak muayene, kontrol vb tedavi sürecini tamamlayan prosedürlerle ilgili tıbbi açıdan bir ücret alınıp alınmayacağı, paketin hazırlanması sırasında verilen ücretle birlikte bildirilecektir. Ancak tekrar muayene, kontrol gibi hizmetler ücretsiz dahi olsa, konaklama, transfer vb hizmetler ayrıca bildirilecek olup anılan pakete dahil edilmeyecek ve ayrıca tahsil edilecektir.
 • Kısacası, tıbbi teşhis, tedavi, müdahale gibi tıpla ilgili her türlü işlemin fiilen üstlenilmesi ve sorumluluk, tamamen tıp merkezi’ne, paketin fiziki olarak yerine getirilmesiyle ilgili transfer, konaklama, (Yabancı hastalar için rehberlik ve tercümanlık hizmetleri), yani ışın turizm kısmı BGU TOURS tarafından üstlenilecektir.
 • Bunun dışında izlenilmesi gereken hastalık olması halinde ise, sağlık merkezince talep edilecek bilgilerin hasta tarafından BGU TOURS’a iletilmesi ve bu bilgilerin hiçbir değişikliğe uğratılmadan hekime ulaştırılarak sonuçlarının hastaya iletilmesi sürecini BGU TOURS üstlenecektir.

Ağız ve diş sağlığı diye nitelendirilebilecek olan sağlık paketi, çene ve dişle ilgili bütün süreçleri içermektedir. Diş muayenesinden, diş çekimi, dolgu, diş çekimi, diş implantı, diş temizliği, çene cerrahisi, dişeti tedavileri ve ortodonti başta olmak üzere diş ve çene ile ilgili her türlü hastalığın tedavisi ve tıbbi müdahalesi yapılmaktadır.